48,00zł

Sok z pokrzywy z miodem i żurawiną 500ml

POKRZYWA - świeżo wyciskany sok z miodem i żurawiną.

Sok z pokrzywy niepasteryzowany zawiera bardzo dużą ilość pierwiastków i witamin. Sok w połączeniu z dokonałymi właściwościami miodu i żurawiny powoduje lepsze przyswajanie żelaza, szybko je podnosząc do odpowiednich wartości, doskonale sprawdzając się m.in. przy anemii. Pokrzywa jest niezastopiąna także dla wzmocnienia, podniesienia odporności organizmu, w czasie ciąży czy przy nowotworach. Aby zapewnić maksymalną ilość pierwiastków i witamin, niepasteryzujemy takiego soku, dodając tylko prawdziwy, naturalny miód oraz żurawinę.

Pokrzywa jest znana od setek lat w ziołolecznictwie. Pokrzywa dostarcza dużych ilości żelaza, krzemu, wapnia, manganu, potasu, miedzi, a także witaminy C, B, K, prowitaminę A (karoten). Zawiera także kwasy organiczne, garbniki, chlorofil i białko.

Dlaczego Sok z pokrzywy z miodem i żurawiną Dermesa ?

- jest niepasteryzowany, bez dodatku alkoholu, kwasków cytrynowych, sztucznych witamin, stablilizatorów, konserwantów itp.

- prawdziwy, naturalny miód z pasieki (dokładnie przebadany pod kątem jakości) oraz żurawina

- sok z pokrzywy wykonany z młodej pokrzywy z własnej uprawy natychmiast wycisnięty po ścięciu ziela (uprawę można zobaczyć na miejscu. (Nie z żadnych zagęstników, suszu czy niewiadomego pochodzenia pokrzywy !).

Działanie 

Właściwości i zastosowanie soku z pokrzywy z miodem i żurawiną:

 • sok z pokrzywy z miodem i żurawiną rewelacyjnie podnosi poziom żelaza a także całą gamę innych niezbędnych pierwiastków. Nawet najgłębsze niedobory żelaza, anemie można zlikwidować w ciągu ok. 2-4 tygodni w sposób naturalny. Każdy z Państwa kto musiał zwiększyć poziom żelaza w organizmie, wie jak bardzo słabo jest ten pierwiastek przyswajany z tabletek. Teraz nie tylko uzupełnisz błyskawicznie ten niezbędny pierwiastek w organizmie- ale zostanie on dostarczony w naturalnej, szybko przyswajanej formie, a w dodatku jest pyszny!!.

 • sok z pokrzywy z miodem i żurawiną podczas ciąży pomaga utrzymać żelazo na właściwym poziomie.
 • Czy ten preparat rzeczywiście tak szybko likwiduje anemie? Sprawdź - robisz badanie poziomu żelaza przed kuracją i po kuracji- efekt widoczny nie tylko w samopoczuciu, ale także w Twoich wynikach badań.
 • uodparnia organizm
 • sok z pokrzywy bardzo wskazany dla osób mocno osłabionych (wzmacnia, dodaje werwy, "chęci do życia")
 • niezbędny przy nowotworach, chemioterapii, kiedy poziom żelaza jest pobliżu minimum lub poniżej normy. Odpowiedni poziom tego pierwiastka znacznie wspomaga walkę z nowotworem.
 • pomaga oczyszczać naczynia z cholesterolu
 • oczyszcza krew z toksyn, wzmacnia nerki. Pokrzywa jest świetnie przyswajana przez organizm. Zawiera wiele niezbędnych pierwiastków.
 • poprawia pracę wątroby, śledziony, trzustki.
 • przywraca właściwy apetyt

 

   Sposób użycia

 • dla wzmocnienia organizmu, oczyszczenia krwi z toksyn: dla dorosłej osoby - 2 x dziennie po 20 ml (ok pół małego kieliszka od wódki). Dla dzieci w zależności od wagi odpowiednio mniej.
 • przy niedoborze żelaza lub w pobliżu minimum normy 2-3 x dziennie po 40 ml. Przed rozpoczęciem picia soku zalecamy wykonanie badania krwi na poziom żelaza. Po ok 2 tygodniach picia wykonanie ponownie badania poziomu żelaza, aby sprawdzić jak szybko przyswaja się żelazo. Z uwagi na to że u różnych osób tempo przyswajania żelaza jest różne, dlatego proponujemy wykonywanie badań i dostosowanie ilości do uzyskanych wyników. Organizm właściwie pracuje jeżeli poziom żelaza oscyluje wokół 2/3 max. normy.

Skład: Sok wyciskany ze świeżo ściętej pokrzywy, miód naturalny, żurawina.

Otrzymujesz sok w butelce szklanej, oranżowej. Każda butelka posiada nakrętkę z plombą.
Sok jest zabezpieczony podczas przesyłki folia bąbelkową, w kartonie oraz folią elastyczną. Sok z pokrzywy wyłącznie w sprzedaży bezpośredniej dostępny tylko u nas nie do dalszej odsprzedaży.

Efekty kuracji pokrzywą:

Np. klient, który wykonał badania przed piciem soku miał 20 jednostek żelaza natomiast po 3 tygodniach spożywania wartość doszła do 124 jednostek!. Inny przykład to w ciągu 13 dni
z 39,2 jednostek żelaza do 130 jednostek!. Jeszcze jeden przykład to: 04.05-2006 r.- 39 jednostek  a już po ośmiu dniach stosowania soku tj 12.05.2006 r.- 65 jednostek.   Bardzo dobre efekty uzyskiwane są nawet przy anemii megaloblastycznej, gdzie za pomocą dostępnych środków farmakologicznych w szpitalu udało się uzyskać maksymalne wartości rzędu- 63,2 jednostek żelaza(06.04.2006 r) a po 12 dniowym stosowaniu naszego soku- 18 kwietnia 2006 r. - wartość podskoczyła do 82 jednostek!.   Kolejny przykład: początek choroby nowotworowej 22.08.2006 żelazo 41. Od tego momentu rozpoczął picie  soku z pokrzywy  + pokrzywa parzona, sypka. 04.09.2006r -  (83 jednostki), od 15 września 2006 rozpoczęta chemioterapia, mimo to poziom żelaza się podnosi!! 29.09.2006r. (109 jednostek). Przy tym poziomie żelaza zmniejszyliśmy dawkę. 6.10.2006r (99 jednostek). Ponieważ poziom żelaza zaczął powoli spadać powróciliśmy do poprzedniej dawki 20.10.2006 r (156 jednostek)!!. Ze względu na osiągnięcie tak dobrego wyniku, klient mógł odstawić już sok z pokrzywy. Do tej pory morfologia utrzymuje się na bardzo dobrym poziomie.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.kuzdrowiu.pl, gdzie mogą Państwo przeczytać o efektach kuracji na.

 

Przeciwwskazania

Jeżeli poziom żelaza jest w pobliżu max. normy lub powyżej. Niewskazany dla cukrzyków ze względu na zawartość miodu.

Sok z pokrzywy z miodem i żurawiną WYSYŁAMY OD PONIEDZIAŁKU DO ŚRODY (zamówienie (pobranie/wpłata powinna dotrzeć max do godziny 12 w środę).Jeżeli w/w informacje dojdą później - paczki zawierające ten sok wysyłamy w poniedziałek.

SOK PO DOSTARCZENIU NALEŻY PRZECHOWYWAĆ W LODÓWCE !
Termin przydatności to ok 3-4 miesiące. Gdy sok wydaje się zbyt słodki można dodać kilkanaście kropelek soku z cytryny

Nie przesuwać terminu odbioru od kuriera paczek z tym produktem !.


Opinie Klientów o produktach Dermesa
5 z 5 Gwiazdek! Bożena, świętochłowice
poniedziałek, 16 lipiec 2018
Po wypiciu 3 soków morfologia z 10,1 skoczyła na 10,6 płytki z 144 000 na 174000.Córka jest w ciąży i nie bierze żadnych leków typu żelazo,zła tolerancja,więc super.

5 z 5 Gwiazdek! Małgosia Różan,
środa, 27 czerwiec 2018
Bardzo polecam. Córka lubi jego smak, a dodatkowo w miesiąc wyciągnął ją z dużego niedoboru żelaza. Teraz już połowa normy. Właśnie doszła druga butelka. Bardzo polecam!

5 z 5 Gwiazdek! Aleksandra,
wtorek, 12 czerwiec 2018
Sok słodziutki, z przyjemnością pije go nawet nasze dziecko :) Polecam

5 z 5 Gwiazdek! Jolanta Jelenia Góra,
czwartek, 17 maj 2018
Gorąco polecam sok z pokrywy! mam słabą hemoglobinę i żelazo poniżej normy(anemia)odstawiłam tabletki żelaza po których źle się czułam. Piję soczek i po tygodniu stosowania już czuję poprawę- lepiej się czuję. Butelka starczyła mi na 1 tydzień dzisiaj doszły do mnie następne 2. Po trzech tygodniach stosowania powtórzę wyniki. Serdecznie dziękuję- wysyłka ekspresowa, serdecznie pozdrawiam

Stron:  1  2  3  4  5 ...  [Następny >>] 

Wyświetlono od 1 do 4 (z 47 Recenzje(i))


Pokaż wszystkie opinie (47)

Kategorie
Twój koszyk jest pusty

Dębowe Wzgórze s.c.
ul. Modlińska 161
05-135 Wieliszew
tel.: 22 782-23-20
tel.: 517 617 582


Wysyłamy kurierem:
DPD

Koszt wysyłki:
- wpłata na konto:
     14 zł
- płatność przy odbiorze:
     18 zł
- powyżej 400 zł:
     wysyłka GRATIS!