Sok z żyworódki pierzastej, kalanchoe pinnata oraz kalanchoe daigremontiana. Olejek żyworódkowy oraz żyworódka z gliceryną uzupełniają się wzajemnie. Żyworódka jest bogatym źródłem witamin m.in.: C, zawiera mikro- i makro elementy takie jak mangan miedź, selen, glin, krzem, potas, wapń, żelazo
Sok z Żyworódki 250 ml

ilość opinii: (21)

Sok z Żyworódki 250ml - Dermesa - ze świeżych liści. Sok z żyworódki Dermesa wykazuje bardzo korzystne wielokierunkowe działanie potwierdzone badaniami aplikacyjnymi. Jest niczym domowa apteczka, sprawdza się zewnętrznie przy problemach skórnych a także wewnętrznie. … czytaj więcej.


Żyworódka 100ml- Sok z Kalanchoe

ilość opinii: (74)

Sok z żyworódki - właściwości i zastosowanie: regeneruje i dba o skórę, zmniejsza jej zaczerwienienie, na problemy skórne, przeznaczony do pielęgnacji skóry wrażliwej oraz normalnej (suchej, tłustej, mieszanej), działa kojąco po ukąszeniach owadów (meszek, komarów, gzów), … czytaj więcej.


Żyworódka z gliceryną 100ml

ilość opinii: (34)

Sok z Żyworódki (Kalanchoe Daigremontiana) z gliceryną Dermesa
poj. 100 ml Preparat przeznaczony po pielęgnacji skóry twarzy i całego ciała - przebadany dermatologicznie przeznaczony do skóry wrażliwej jak i normalnej (odpowiedni u osób ze skórą normalną, mieszaną, tłustą i suchą). … czytaj więcej.


Kalanchoe pinnata z gliceryną

ilość opinii: (4)

Sok z Kalanchoe Pinnata z gliceryną, poj: 100 ml Jest to sok z cenionej na całym świecie rośliny Kalanchoe Pinnata (Żyworódka Pinnata) z dodatkiem gliceryny roślinnej (sok nie zawiera alkoholu!). W tej formie zalecany jest do użytku zewnętrznego.   … czytaj więcej.


Olejek Żyworódkowy 30ml Kalanchoe

ilość opinii: (5)

Olejek Żyworódkowy 30ml - Dermesa Niezwykle ceniona roślina-  Żyworódka (Kalanchoe Daigremontiana) w formie olejku do użytku zewnętrznego. Produkt na wyczerpaniu- ilość ograniczona   Przy zwykłej pielęgnacji skóry należy nanieść… czytaj więcej.


Sok z Żyworódki Kalanchoe Pinnata 100ml

ilość opinii: (10)

Sok z Kalanchoe Pinnata 100ml, niepasteryzowany, ze świeżych liści rośliny.   Kalanchoe Pinnata (Żyworódka Pinnata) naturalnie występuje w tropikalnym klimacie. Niewielki mróz całkowicie niszczy tę roślinę. W zależności od wysp na jakich występuje posiada inną potoczną nazwę: Air plant, coirama, clapperbush,… czytaj więcej.


Stron:
 • Twój koszyk jest pusty
 • Wysyłamy kurierem DHL

 • DHL Dermesa
 • - Telefon kuriera przed dostawą

  - Powiadomienie SMS oraz email o paczce

  - Dodatkowo możliwy odbiór paczki w ponad 13000 punktów: Żabce, Inmedio, Kaufland, Relay, 1-minute, stacjach Shell

  - Można podać dodatkowy adres do sąsiada


 • Koszty wysyłki:

 • - 17 zł przy wpłacie na konto
 • - 22 zł przy pobraniu