Ilość opinii: ( 10 )
średnia ocena:
Przetacznik Lekarski 250 ml

Ocena dodana przez


Dziękuje za ekspresowa przesyłkę,zaczynam stosować,o efektach napisze później.Nie wiem czemu moje opinie nie przechodzą.

Ocena dodana przez


W 27-07-2021 miałem Trójglicerydy 506,60 (norma do 150). Od tego czasu dieta: zero słodyczy, prawie zero mięsa, tłustej spożywki, mocne ograniczenie jasnego pieczywa. Ogólnie jadłem powiedzmy 20% mniej. Do tego Przetacznik Lekarski - w czasie ok. 1,5 miesiąca poszło 2x250ml. Jeszcze czerwona herbata. 14-09-2021 Trójglicerydy 203,50 (!), zmiana wagi z 79 kg do 74 kg (mam 168 cm wzrostu, 46 lat).Trudno ocenić jaki wpływ miał sam przetacznik - ale różnica jest ... zauważalna. Dziś zamówię jeszcze 2 butelki i staram się zbić te trójglicerydy do jakiś 100-120 o ile się uda. ps. w lutym 2017 też miałem trójglicerydy na poziomie 457, ale wtedy nie podjąłem tematu.

Ocena dodana przez


Złożyłam zamówienie i czekam na maila. Nie wiem, kiedy będzie dostawa. Z kim Kontakt? ODPOWIEDŹ: Proszę sprawdzić skrzynkę pocztową (prawdopodobnie mail trafił do spamu). Paczki wysyłamy codziennie - zamówienie od Pani zostało dziś wysłane i jutro zostanie dostarczone kurierem DHL. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Sklep kuzdrowiu.com.pl

Ocena dodana przez


Najlepszy przetacznik na cholesterol. Sprawdzony nie tylko przeze mnie, co potwierdzają wyniki badań. Nie wspomnę o przesyłce, która doszła błyskawicznie.

Ocena dodana przez


Szybka dostawa, nie mogę jeszcze nic napisać o produkcie dopiero drugi raz kupiłem żonie czekamy aż pójdzie na badania .

Ocena dodana przez


Szybka dostawa; zauważalna poprawa pamięci i szybkości kojarzenia; cholesterolu jeszcze nie zbadałam, ale wierzę, że i na to pomoże

Ocena dodana przez


Rewelacyjnie zauważalna poprawa obniżenia złego cholesterolu po trzytygodniowym stosowaniu przetacznika , co wskazują na to ponowne wyniki badań krwi .Polecam

Ocena dodana przez


Otrzymałam bardzo szybko przesyłkę ,zaczęłam stosować ale na efekty muszę zaczekać - napiszę jak zrobię ponownie badania- żadnych innych leków na cholesterol nie przyjmuje .

Ocena dodana przez


Kupiłam preparat dla Mamy, która ma problemy z artretyzmem i wysokim poziomem cholesterolu. Mama jest bardzo zadowolona z przebiegu kuracji. Twierdzi, że czuje się teraz o wiele lepiej.

Ocena dodana przez


Witam stosuję sok z przetacznika od miesiąca mam wrażenie że jest troche lepiej z moją pamięcią. Stosuję też inne preparaty Dermesy kupiłam też sok z pokrzywy i już widzę rezultaty poprawy odporności.Chciałabym też kilka słów o firmie składałam dwa razy zamówienie i za każdym razem otrzymałam przesyłkę w ciągu 36 godzin jestem pod wrażeniem solidności i rzetelności. Mało tego miałam pytania odnośnie innych dolegliwości i uzyskałam wyczerpującą poradę jakie sposoby można zastosować/i wcale nie były to preparaty Dermesy tylko inne naturalne sposoby, czyli firma nie naciąga na zakupy. Gorąco polecam i pozdrawiam Ewa

Stron:

 • Twój koszyk jest pusty
 • Wysyłamy kurierem DHL

 • DHL Dermesa
 • - Telefon kuriera przed dostawą

  - Powiadomienie SMS oraz email o paczce

  - Możliwy odbiór paczki w ponad 18000 punktów: Żabce, LIDLu, Inmedio, Kaufland, Lewiatan, Stokrotka, sklepach ABC, stacjach Shell. Paczkę należy odebrać z Punktu max. w ciagu 3 dni.


 • Koszty wysyłki:

 • - od 15 zł do punktu Żabka,Lidl itp.
 • - 18 zł przy wpłacie na konto
 • - 23 zł przy pobraniu u kuriera