Ilość opinii: ( 13 )
średnia ocena:
Jeżówka (echinacea) 100ml

Ocena dodana przez


Od trzech lat w przypadku przeziębienia piję wywar z jeżówki. Uważam, że zapobiega dalszemu rozwojowi infekcji.

Ocena dodana przez


Jak tylko czuję, że coś mnie łapie, biorę jeżówkę. Nie wiem, w jakim stopniu to jej zasługa, ale ostatnio nic mnie nie rozłożyło, choć coś próbowało. Po fazie przyzwyczajania stwierdzam też, że nalewka jest bardzo dobra w smaku.

Ocena dodana przez


Gorąco polecam jeżówkę na przeziębienie, a także profilaktycznie w sezonie jesiennym. Używamy jej codziennie, skutecznie chroni przed grypą. A jeśli już zdarzy się przeziębienie, to jest łagodne i szybko udaje się pokonać. Sklep jest wzorowy, produkty są starannie zabezpieczone i dostarczone w ciągu 2 do 3 dni od zamówienia.

Ocena dodana przez


Jeżówkę daję moim dzieciom od lutego i przestały m się przyziębiać a chorowały co 2 tygodnie.REWELACJA!!!

Ocena dodana przez


Jak dla mnie rewelacja ! Szybki w działaniu i bardzo skuteczny lek na wszelkiego rodzaju przeziębienia.... I dla małych i dla dużych ;)

Ocena dodana przez


Jeżówkę wypróbowałam jesienią na sobie. Zażyłam ją profilaktycznie. Całą jesień, zimę i wiosnę przeszłam bez infekcji mimo, że codziennie mam kontakt z wieloma osobami. Teraz podałam ją mojej córce, która się przeziębiła. Po trzech dniach ból gardła i katar ustąpił, mimo, że zazwyczaj tego typu choroba u córki trwa 2 tygodnie, a pokasływanie trwa jeszcze dłużej. Podwójnie sprawdzone, polecam !!!

Ocena dodana przez


Rewelacyjny produkt. Szybko działa. Stosuję go już od kilku lat. Super na przeziębienia i grypę. Bardzo szybka dostawa. Zdecydowanie polecam.

Ocena dodana przez


Jeżówka jest rewelacyjna! Często bolało mnie gardło i najczęściej kończyło się antybiotykiem (inne preparaty apteczne mi nie pomagały). Teraz po dwóch dniach stosowania jeżówki (czasami po jednym) ból całkowicie ustępuje! Antybiotyku na gardło nie brałam od 4 lat tak długo jak zażywam jeżówkę. Moim dzieciom na przeziębienie również nie daję niczego innego - mija po 2-3 dniach. Gorąco polecam produkt i oczywiście również sklep - dostawa błyskawiczna!!

Ocena dodana przez


Kolejne odkrycie z serii dermesa, jeżówka pomogła na opryszczkę, która zniknęła po dwóch dniach, nie doszło jak zawsze przy stosowaniu preparatów "w tubce", do rozszerzenia zapalenia, a potem dopiero gojenia. Tutaj od razu czuć było i widać, że opryszczka znika i nie powiększy się, natura działa cuda!! Polecam

Ocena dodana przez


Jeżówkę kupuję już po raz kolejny stosujemy ją razem z dziećmi w okresie jesienno-zimowym i działa bardzo skutecznie .Jeżeli chodzi o przesyłkę to jest zawsze expresowa.Pozdrawiam.

Ocena dodana przez


Świetny produkt! Szybko działa, trzeba tylko go od razu zażyć po pojawieniu się pierwszych symptomów choroby. Polecam.

Ocena dodana przez


Zdecydowanie polecam wszystkim.Bardzo szybka dostawai duża skuteczność praparatu to mój kolejny zakup, polecam rodzinie i znajomym. niestety nie jest dostępna w aptece dlatego robimy zamówienie zbiorowe. przeziębienie i grypa z jeżówką trwa od 1 do 3 dni. moja mama skończyła 70 lat i dosyć często się przeziębiała ostatnio piła jeżówkę przez 10 dni i teraz wszyscy dookoła kichają i kaszlą a moja mama jest zdrowa.

Ocena dodana przez


Jeżówka działa i to bardzo skutecznie, to mój kolejny zakup. Towar super jakości i szybka dostawa, polecam Aneta

Stron:

 • Twój koszyk jest pusty
 • Wysyłamy kurierem DHL

 • DHL Dermesa
 • - Telefon kuriera przed dostawą

  - Powiadomienie SMS oraz email o paczce

  - Możliwy odbiór paczki w ponad 18000 punktów: Żabce, LIDLu, Inmedio, Kaufland, Lewiatan, Stokrotka, sklepach ABC, stacjach Shell. Paczkę należy odebrać z Punktu max. w ciagu 3 dni.


 • Koszty wysyłki:

 • - od 15 zł do punktu Żabka,Lidl itp.
 • - 18 zł przy wpłacie na konto
 • - 23 zł przy pobraniu u kuriera